ابلاغیه هیئت دولت برای الزام دستگاه‌ها به استفاده از آنتی‌ویروس بومی با تلاش وزیر ارتباطات در جهت حمایت از یک محصول بومی انجام شده است و این موضوع سبب ابقای شبکه‌ای از متخصصان حوزه امنیت و نیز ایجاد شغل‌های جدید در این بخش شده است. هم اکنون یکی از بازوهای مهم آزمایشگاه‌های مرکز ماهر، استفاده از آنتی‌ویروس بومی است. دستگاه‌های اجرایی نیز باید به سمت استفاده از این آنتی ویروس حرکت کنند.

پادویش (Padvish) یک آنتی‌ویروس ایرانی قابل رقابت با آنتی‌ویروس‌های موجود می‌باشد که تمام مراحل طراحی و پیاده‌سازی آن به دست یک تیم مجرب ایرانی در داخل کشور انجام شده است و قابلیت شناسایی و مقابله با بدافزارهای رایج را دارد. این محصول به پشتوانه تکنولوژی شبکه ابر کاربران و تیم تحلیل بدافزار قوی، قادر به شناسایی جدیدترین بدافزارها در کمترین زمان ممکن می‌باشد.

دلایل استفاده از پادویش

امنیت پایدار با فناوری بومی: ضدویروس پادویش از یک موتور کاملا اختصاصی و صددرصد بومی استفاده می‌کند که کاملا مطابق با نیازهای داخلی و با یک نگاه جهانی توسعه پیدا کرده و امنیتی پایدار را برای رایانه و سازمان فراهم می‌کند.

موتور هوشمند، جهت مقابله با ویروس‌های ناشناخته: برای شناختن ویروس‌های جدید، اکتفا به پایگاه امضا کافی نیست. پادویش با برخورداری از یک موتور تحلیل هوشمند، ویروس‌های ناشناخته و جدید را قبل از ورود به سیستم شناسایی و حذف می‌کند.

 

سرعت و قدرت بالا در پاک‌سازی: یک آنتی‌ویروس خوب، باید کمترین تاثیر را بر کارایی عادی سیستم داشته باشد. آنتی‌ویروس پادویش برای حداقل استفاده از منابع سیستم و اجرای سریع برنامه‌ها بهینه‌سازی شده است.

محافظت مستمر و به روز با امکان شبکه ابری: در هر ساعت ده‌ها ویروس جدید تولید می‌شود که تعدادی از آن‌ها مخصوص یک شبکه یا رایانه خاص هستند. با امکان شبکه ابری پادویش، آنتی‌ویروس با تشخیص رفتار مشکوک در یک نرم‌افزار، آن را در شبکه ابری پردازش کرده و به تهدیدات خاص رایانه و سازمان پاسخ می‌دهد.

رهایی از آلوده شدن توسط فلش‌های ویروسی: در حال حاضر مهمترین روش انتقال ویروس‌ها، به دلیلی استفاده از فلش و هارد USB است. پادویش با امکان محافظت ويژه USB که به صورت پیش‌فرض فعال است، از آلوده شدن سیستم به ویروس‌های شناخته شده و ناشناخته از طریق USB جلوگیری می‌کند.

دارای موتور بومی خاص و طراحی شده‬
بهینه سازی شده جهت عدم کاهش کارایی‬ ‫سیستم‬
مجهز به تکنولوژی ابر کاربران جهت شناسایی‬ ‫تهدیدهای به روز، خطرنا ک و ناشناس‬
به کارگیری تیم مجرب تحلیل بد افزار در‬ ‫تحلیل بد افزارهای جدید‬
به روزرسانی آسان پایگاه امضا از دو راه‬ ‫اینترنتی و بدون اتصال به اینترنت (از طریق‬ ‫فایل)‬
به روزرسانی نرم افزار به طور خودکار از طریق‬ ‫اینترنت‬
قابل اجرا بر روی سیستم عامل های ویندوز‬ ۳۲ و ۶۴ بیتی‬
دارای نسخه خاص ویندوز سرور‬
رابط کاربری زیبا و آسان به زبان فارسی‬ و انگلیسی
بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی در نظر گرفته‬ ‫شده متناسب با نوع محصول

محصولات‬ ‫پادویش در گروه خانگی/ مشاغل کوچک

ضدویروس پادویش- نسخه‌ی امنیت پیشرفته‬‫(‪(Padvish EndPoint Security‬‬
ضدویروس پادویش - نسخه اندروید
ضدباج‌گیر پادویش(ضدرمز و باج‌افزار)
امنیت پیشرفته + ضدباج‌گیر پادویش
بسته پادویش (امنیت پیشرفته + ضد باج‌گیر + پادویش اندرویدی)